BEZPOŚREDNI KONTAKT

Bezpłatnie pomogę
w wyborze kredytu hipotecznego

Wybierz najlepsze rozwiązanie. Moje usługi są bezpłatne. Skontaktuj się ze mną:

+48 509024333

lub zostaw swój numer.  Oddzwonię!

Rekomendacje klientów – Maciej Plutowski

Marek, Kredyt MDM
Polecam Pana Macieja, kredyt na mieszkanie wzięty w wydawałoby się niemożliwym do załatwienia tempie! Fachowo i konkretnie, tak jak powinno to wyglądać, jeszcze raz polecam!
Michał, Kredyt hipoteczny
Serdecznie polecam pana Macieja Plutowskiego. Jest 100% profesjonalistą w swojej branży. Starałem sie o kredyt hipoteczny, co w moim przypadku nie było wcale takie proste. Od złożenia wniosku do podpisania umowy minęło sporo czasu ale cierpliwość i zaangażowanie pana Macieja opłaciło się. Dziś jestem szczęśliwy, gdyż spełniło się moje marzenie o własnym mieszkaniu. Jeszcze raz szczerze polecam i pozdrawiam, Michał Naumowicz.
Dominika i Paweł, Kredyt mieszkaniowy
Dziękujemy raz jeszcze za pomoc przy formalnościach związanych z nabyciem pierwszego M. Szczególnie za fachowość i szybkość we wszystkich czynnościach związanych z kredytem. Z opowiadań znajomych, którzy korzystali z usług innych ekspertów, nie zapowiadało się to tak ciekawie, podobno był to żmudny i długotrwały proces kredytowy. Natomiast my jesteśmy bardzo mile zaskoczeni, ekspresowo to wszystko ruszyło i się zakończyło. Mega polecamy zwłaszcza dla osób, które mają zerowe pojęcie o kredycie hipotecznym, Pan Maciej super profesjonalnie wszystko wytłumaczy i załatwi wiele formalności. Bardzo polecamy Pana Macieja.
Artur, Kredyt hipoteczny
To już trzeci kredyt hipoteczny z Panem Maciejem, kredyty przygotowane w ekspresowym tempie !!!! Sprawnie, konkretnie bez zbędnych opóźnień. Polecam wszystkim, którzy nie mają cierpliwości. Najwięcej czasu zajmuje podpisanie umowy w banku :) . - Anita i Artur Czaplińscy